UUE HOOAJA 2019/2020 Tenerife reisid on nüüd müügis. Hetkel pakume pakettreise ja otselende algusega Riiast, kuid lähipäevil (eeldatavasti 14.mail) tulevad müügile ka otselennud algusega Tallinnast. Seega kiirusta ja saada oma reisisoov juba praegu teele, sest soodushinadega kohti jätkub vaid kiirematele.

* lennud toimuvad 09.10.19 - 26.04.2020
* lennud toimuvad 2 x nädalas (teisipäeviti ja reedeti)

Edasi-tagasi lennupileti hind alates 359 Eur/in
Reisipaketi hind alates 499 Eur/in


Uuel hooajal toimuvad Tenerife lennud algusega Riiast 2 korda nädalas (teispäeviti ja reedeti). Hooaeg algab 09.10.18 ja kestab kuni 26.04.2019. Tegemist on otselendudega ja hinnas on ka pagas 15kg + 5kg. Lisaks lennupiletitele pakume ka hulgaliselt erineva tasemega hotellimajutust ja mugavaid apartemente. Küsi pakkumist just endale sobivaks ajaks ja sobiva pikkusega reisile. Hetkel on hulgaliselt valikuvõimalusi ka pikematele kui 1-nädalastele reisidele. Samuti on hetkel ka kohti nii koolivaheajaks, jõulude-ja aastavhetuse reisidele. KIIRUSTA, sest vaid kiire broneerija saab parima hinnaga reisi!

 

 

Reisipaketi hinnas sisaldub:

 

* edasi - tagasi otselend Riiast/Tallinnast

* lennujaamatransfeerid hotelli

* majutus ühele täiskasvanule kaheses toas

* toidud vastavalt hotellile

* reisikorraldaja esindaja teenused sihtkohas

 

Lisatasu eest:

 

* tervise-, või reisikindlustus

* ekskursioonid sihtkohas

 

Käesolevate pakkumiste puhul on tegemist eisikorraldaja Novatours reisidega. Reisibüroo ABC Reisid on reisikorraldaja volitatud edasimüüja. Tutvuge reisibüroo ABC Reiside ja reisikorraldajate reisitingimustega siit: http://www.abcreisid.com/?m=6&ms=50

 

Täpsem info ja broneerimine: Tel 682 55 33 või info@abcreisid.com